Značka NUK je voľbou mamičiek už viac ako 60 rokov.

Keď v roku 1956 bola v Nemecku vyrobená prvá fľaša, isto nikto nepredpokladal že odvtedy sa ich predá niekoľko stoviek miliónov. Neskôr táto populárna značka rozširovala svoj sortiment, ktorý vystihuje známa fráza “nemecká kvalita”.

Značke NUK dôverujeme, aj vďaka tomu, že sprevádzala materstvom nielen naše kolegyne, ale aj priateľky a známe. Túto dôveru u nás na predajni  spozorujete vďaka stene plnej cumlíkov, fliaš, hračiek a iných potrieb, ktoré značne uľahčia kažodennú starostlivosť.

Nasledujúce mesiace budú trošku napínavejšie – ak ste nepostrehli prečo, tu je dôvod. 🙂

Od 23.09.2019 do 30.11.2019 máte možnosť zapojiť sa do súťaže o pestúnku NUK Audio ECO Control Display 530D+ v hodnote 99,90€. 

Aby ste sa zapojili do žrebovania stačí nakúpiť produkty NUK v minimálnej hodnote 3€, vypísať prihlasovací lístok, vhodiť do urny a čakať na žrebovanie, ktoré sa uskutoční na začiatku decembra. 🙂

Ak nakúpite produkty NUK cez eshop- môžete sa zapojiť do žrebovania tiež. Pri objednávke produktov NUK cez eshop v minimálnej hodnote 3€ zadajte do poznámky, že máte záujem zapojiť sa do súťaže a my Vás budeme kontaktovať s ďalším postupom. 🙂

Neváhajte sa zapojiť, palce budeme držať všetkým!

Pridaj komentár